Home / Współpracuj z marką GLOBALO

Współpracuj z marką GLOBALO

globalo współpraca

Koszty transportu pokrywa GLOBALO. Minimum logistyczne to 1 okap. Produkty GLOBALO są wysyłane za pośrednictwem spedycji DPD, DHL lub Schenker na wskazany adres. Istnieje możliwość wysyłki towaru do Państwa Klientów.

Produkty, które są dostępne w naszym magazynie, wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Jeżeli do godziny 11.00 dnia roboczego wpłynie zamówienie, wysyłane jest tego samego dnia.

Reklamacje obsługuje własny serwis GLOBALO (zgłoszenia bezpośrednio do naszego działu serwisowego). Do przyjęcia reklamacji potrzebna jest faktura oraz formularz reklamacyjny, który dołączony jest do okapu.

Dedykowany opiekun Klienta zapewnia fachową pomoc w wyborze cichego i wydajnego okapu kuchennego, jak i w kwestiach technicznych i podłączeniowych.

Pierwsze dwie transakcje rozliczane są poprzez przedpłatę lub płatność przy odbiorze. Kolejne faktury wystawiane są z terminem płatności.

Będąc naszym Partnerem, otrzymują Państwo drogą mailową oferty specjalne, informacje o okazjach i promocjach, jak również nowościach w naszej ofercie.

Oferujemy możliwość pomalowania okapu na dowolny kolor z palety RAL, dopasowując go do stylistyki kuchni, w kolorze i odcieniu precyzyjnie dopasowany do aranżacji Klienta.

Naszym Partnerom zapewniamy promocję w mediach społecznościowych marki GLOBALO, na podstronie Punkty Sprzedaży oraz w indywidualnych kampaniach promocyjnych.

Oferujemy doskonale zaprojektowany i transparentny system nagród. Kompleksowy program lojalnościowy umożliwi Państwu zwiększenie sprzedaży i poszerzenia bazy Klientów.

Materiały do pobrania

Katalog produktowy marki GLOBALO, zdjęcia, specyfikacje i parametry oraz przekierowania QR kodem do karty produktu online.

Ulotki produktowe okapów linii Design i linii Exclusive z opisem parametrów, w tym m.in. poziom głośności, wydajność i wymiary.

Logo marki GLOBALO dostępne do pobrania w różnych formatach, w tym wersja internetowa i wersja do druku.

Profesjonalne modele 3D wszystkich okapów kuchennych, dostępne w formatach m.in. 3DS, FBX, OBJ, C4D, DWG, V-RAYforC4D, Cinema 4D.

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności w zakresie przetwarzania moich danych osobowych. *

Kontakt dla
klientów biznesowych

Obsługa B2B Agnieszka Witkiewicz

Agnieszka Witkiewicz

Dyrektor ds. handlowych

Tel. kom. +48 661 117 112

Tel.: +48 13 49 27 560 wew. 100

E-mail: [email protected]

Obsługa B2B Ewa Niemiec

Ewa Niemiec

Specjalista ds. obsługi klientów kluczowych

Tel. kom. +48 695 920 277

Tel.: +48 13 49 27 560 wew. 105

E-mail: [email protected]

Agnieszka Fejdasz

Specjalista ds. obsługi klientów kluczowych

Tel.: +48 13 49 27 560 wew. 120

Tel. kom: +48 797 844 729

E-mail: [email protected]

Joanna Konieczny

Specjalista ds. obsługi klientów kluczowych

Tel.: +48 13 49 27 560 wew. 145

Tel. kom: +48 724 778 053

E-mail: [email protected]

Opinie naszych Klientów

opinie o sklepie globalo.pl
opinie o okapach globalo