Home / Serwis

Serwis

Przyświeca nam idea, że transakcja nie kończy się w momencie kupna produktu. Niezwykle ważne jest dla nas Twoje zadowolenie na każdym etapie: wyboru, nabycia i użytkowania okapu kuchennego GLOBALO. Projektując i oferując okapy, kierujemy się troską o Twoją pełną satysfakcję z dokonanego wyboru oraz dbałością, by zakupione urządzenia długo i wydajnie służyło w kuchni Twojej lub Twojego klienta.

Z myślą o tym stworzyliśmy własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w którym zespół wykwalifikowanych serwisantów GLOBALO szybko i skutecznie usunie każdą ewentualną usterkę. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i – co najważniejsze – krótkie terminy napraw. Na zgłoszoną reklamację odpowiadamy w przeciągu 24h.

SERWIS DOOR TO DOOR

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny door to door. Zespół wykwalifikowanych serwisantów szybko i skutecznie usunie każdą ewentualną usterkę w wybranym przez Ciebie terminie.

KONTAKT Z SERWISEM

Dział serwisowy dostępny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00 pod telefonem oraz mailowo. Zgłoszenie awarii możliwe również poprzez formularz kontaktowy.

24 H na ODPOWIEDŹ

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i – co najważniejsze – krótkie terminy napraw. Na zgłoszoną reklamację odpowiadamy w przeciągu doby.

Zapoznaj się z warunkami gwarancji

SPRAWDŹ

HISTORIA ZMIAN PRODUKTÓW GLOBALO

SPRAWDŹ