Home / Poradnik / Rodzaje sterowania

Rodzaje sterowania

pilot globalo

Zobacz też:

Pamiętaj o tym aby wybrać najbardziej funkcjonalny i odpowiadający Twoim potrzebom sposób sterowania okapem

Rodzaje sterowania

Sterowanie sensorowe (dotykowe)

Sterowanie sensorowe (dotykowe), nowoczesne i eleganckie sterowanie posiadające wyświetlacz LED. Gładka powierzchnia panelu sterowania umożliwia łatwe utrzymanie w czystości. Sterowanie okapem odbywa się przez delikatne przyłożenie palca do szklanej powierzchni panelu.

Sterowanie przyciskowe elektroniczne (Soft Touch, Light Soft)

Sterowanie przyciskowe elektroniczne w wersji Soft Touch lub Light Soft to miękkie i eleganckie przyciski, za pomocą których można wybrać dowolną funkcję lub ustawić stopień intensywności pracy okapu. Niektóre modele okapów posiadają również podświetlane przyciski (Light Soft). Ten typ sterowania jest wyposażony w wyświetlacz LED lub LCD.

Sterowanie zdalne pilotem

Sterowanie zdalne przy pomocy pilota umożliwia obsługę okapu z odległości. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się szczególnie w przypadku okapów sufitowych i wyspowych, do których dostęp z racji miejsca montażu jest utrudniony. Pilot w niektórych modelach okapów GLOBALO znajduje się na wyposażeniu standardowym (np. okapy sufitowe), jak również w innych modelach opcjonalnie.

Sterowanie przyciskowe mechaniczne

Sterowanie przyciskowe mechaniczne odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych zazwyczaj na froncie okapu. Sterowanie przyciskowe jest bardzo proste w obsłudze. Służy  do włączania i wyłączania urządzania, włączania oświetlania oraz ustawiania stopnia mocy silnika okapu.

banerek_wybor_okapu_form